Doprava a platba

01. Doprava

Využijte dopravu do Zásilkovny nebo do Balíkovny na vámi vybranou pobočku nebo Balíkovna na adresu. Doba dodání je do 2-3 pracovních dnů od odeslání zásilky.

Osobní předání v Praze

Po zabalení balíčku vás budu kontaktovat e-mailem a domluvíme se na čase a termínu osobního předání balíčku. Balíček vám ráda předám v okolí metra Kobylisy, Florenc nebo Chodov (linka metra C). Nejčastěji probíhá předání balíčku v odpoledních hodinách, cca od 15.30 :)

Doručení do Zásilkovny

Jakmile bude váš balíček v přepravě, Zásilkovna vás kontaktuje prostřednictvím SMS či emailu s trasovacím číslem vaší zásilky. Svou zásilku můžete sledovat na webu Zásilkovny ZDE. Po doručení balíčku na výdejní místo dostanete prostřednictvím SMS či emailu heslo, pomocí kterého si balíček vyzvednete. Cena dopravy do Zásilkovny je 79 Kč a nad 1000 Kč je zdarma.

Doručení do Balíkovny

Po předání balíčku do přepravy dostanete upozornění prostřednictvím SMS či emailu od České pošty s trasovacím číslem zásilky. Vaši zásilku můžete sledovat ZDE. Cena dopravy do Balíkovny je 69 Kč a nad 1000 Kč je zdarma.

Balíkovna na adresu

Po předání balíčku do přepravy dostanete upozornění prostřednictvím SMS či emailu od České pošty s trasovacím číslem zásilky. Vaši zásilku můžete sledovat ZDE. Cena dopravy do Balíkovny na adresu je 99 Kč a nad 1000 Kč je zdarma.

Doobjednávka

Na něco jste zapomněly? Doobjednávku vám přidám k vaší předchozí objednávce bez placení dalšího dopravného, pokud vaše první objednávce ještě není na cestě. Napište mi do poznámky číslo objednávky, se kterou ji chcete spojit.

02. Platba

Prostřednictvím platební brány GoPay

Zaplaťte vaši objednávku rychle a bezpečně platební kartou prostřednictvím platební brány GoPay, Apple Pay, Google Pay a dalších. Platební brána také podporuje platbu prostřednictvím zrychleného bankovního převodu.

Převodem na účet

Objednávku můžete uhradit i klasicky převodem na bankovní účet, který je uvedený na děkovné stránce po odeslání objednávky a souhrnném emailu, který obdržíte po vytvoření objednávky. Abyste nemusely přepisovat platební údaje, tak využijte platbu přes QR kód s předvyplněnými údaji k platbě. Platební údaje a QR kód vám také přijde v e-mailovém potvrzení objednávky.

Platby za objednávky odesílejte na účet vedený u Air Bank:
Číslo účtu: 2880889010/3030
Variabilní symbol = číslo objednávky
IBAN: CZ93 3030 0000 0028 8088 9010
BIC / SWIFT: AIRACZPP

03. Balné

Balné je započítáno v ceně dopravy. Objednávky zasílám v pevných kartonových recyklovaných krabicích, aby se papírenské produkty při přepravě neponičily. K balení se snažím používat co nejméně plastů a budu ráda, když obaly dále využijete, případně je správně vytřídíte.

04. Odesílání objednávek

Balíčky se snažím odesílat v nejkratším možném termínu, většinou druhý pracovní den po připsání platby na účet nebo po provedené platbě prostřednictvím platební brány, maximálně do čtyř pracovních dnů.

Pokud je nějaké zboží na objednávku, je doba dodání uvedena přímo u konkrétního výrobku. Pokud dojde k vyprodání objednaného produktu a doba dodání by se prodloužila, budu vás neprodleně kontaktovat, abychom našli společné řešení.

Objednáváte jako dárek? Napište do poznámky jestli bude dárek pro ženu nebo muže - ráda přizpůsobím finální balení objednávky :)