Jakou si vybrat barvu mechaniky?

Lámete si hlavu s tím, jak sladit barvu desek s kroužkovou mechanikou? 🤔 Sepsala jsem pro vás krátkého průvodce, který vám s výběrem pomůže:

✨ Černá lesklá mechanika je velmi univerzální. Skvěle doplňuje všechny barvy desek. Tuto barvu si zvolte v případě, že si rády svůj diář zdobíte a doplňujete dalšími barvami. Barvy se nebudou se výsledku tlouct, ale černá mechanika je naopak krásně doplní a váš diář rozhodně nebude působit fádně 🤩

✨ Rose gold mechanika působí na živo opravdu luxusním dojmem ❤️ Je to barva, která v diáři upoutá vaši pozornost na první dobrou. Vypadá skvěle v kombinaci s černými a neutrálními hnědými deskami, se kterými může barva naplno vyniknout. Samotná barva je dost výrazná, takže je to skvělá volba i pro ty z vás, které si moc nepotrpíte na zdobení svého diáře a dáváte přednost minimalistickému vnitřku.

✨ Zlatá mechanika se stejně jako rose gold velmi výrazná a atraktivní. Skvěle doplňuje výrazné plné barvy desek jako jsou tyrkysová, zelená nebo vínová, ve kterých může naplno zářit 🥰 Luxusní zlatá barva je sama o sobě dost výrazná a skvěle se doplňuje s minimalistickou náplní uvnitř diáře.


PROZKOUMAT KROUŽKOVÉ DESKY

PROZKOUMAT SAMOSTATNÉ MECHANIKY